Finská půjčka

Nevycházíte s výplatou? Narazili jste na věc, kterou musíte nutně mít, ale k jejímu pořízení vám chybí několik tisíc korun? Chcete si koupit dovolenou, ale peníze vám přijdou až za několik dní a vy se bojíte, že bude zájezd vyprodán? Ve všech těchto případech vám rychle pomůže populární finská půjčka. Jak funguje?

Finská půjčka a její varianty

Finská půjčka byla vytvořena v roce 2005. S konceptem nebankovního půjčování přišla jedna finská společnosti, proto se pro nebankovní půjčku vžilo pojmenování finská. V současné době se můžete setkat s několika jejími podobami. Finská půjčka se krývá za pojmenováním:

  • SMS půjčka pro problémové klienty,
  • Mobil půjčka,
  • Půjčka pro matky na mateřské,
  • Rychlá půjčka do 10 minut a další.

Finská půjčka není přísná!

Ve všech případech se jedná o výhodný úvěr, který je všem k dispozici 24 hodin denně, včetně víkendů. Je to půjčka, kterou si vyřídíte z pohodlí domova a stačit vám k tomu bude pouze scan občanského průkazu. Scan je podmínkou získání půjčky z toho důvodu, aby si společnost rychle ověřila, že jste do online žádosti vyplnili správně všechny údaje.

Lze si ji nastavit podle potřeb

Finská půjčka je výjimečná tím, že si ji každý žadatel může nastavit podle svým potřeb. Volí si například dobu splatnosti. Ta se může pohybovat od 7 do 45 dní. Pokud je to třeba, dá se termín splatnosti  prodloužit o dalších 7 až 30 dní. Je to možné udělat dvakrát za sebou.  U finské půjčky si žadatel také sám volí sumu, jde to od 500 do 10 000 korun. Dále si volí způsob, jakým mu má být doručena faktura.