Finská půjčka

Víte, že do roku 2005 si nemusíte peníze půjčovat jen v bance? Právě v tento rok se totiž svět půjčování hodně změnil, protože na scénu přišly výhodné finské půjčky. Proč finské? S konceptem nebankovního půjčování přišla jako první jedna nebankovní společnost z Finska. Že jste o nebankovním půjčováním zatím jen uvažovali, ale nikdy tento typ půjčky nevyužili? Přečtěte si více o tom, jak finská půjčka funguje a uvidíte, že se i pro vás může stát velkou pomocnicí.

Finská půjčka nejen pro případy finanční nouze

Finská půjčka byla vytvořena z toho důvodu, aby si lidé mohli bez problémů půjčit peníze v době finanční tísně. Nabízí maximálně 10 000 korun. Právě to je částka, která dokáže v mnohém pomoci. Lidé se totiž do finanční tísně dostávají v době před výplatou, kdy jim stačí jen několik tisíc korun. Finská půjčka nabízí všem libovolnou částku v rozmezí 500 až 10 000 korun. Zajímavé je, že lidé využívají stále častěji tuto půjčku i ve chvíli, kdy je finanční tíseň netíží. Půjčují si například na:

  • Nákup vytoužené dovolené
  • Nákup sportovních potřeb
  • Nákup spotřebičů apod.

Finská půjčka má volitelnou dobu splatnosti

Velkou výhodou půjčky je, že si každý volí částku a společně s ní také dobu splatnosti. Může si tedy půjčku nastavit tak, aby neměl problém ji vrátit. Finská půjčka má volitelnou splatnost od 7 do 45 dní. To platí v případě standardní žádosti. Pokud byste se dostali do problémů a nemohli byste úvěr včas splatit, můžete si požádat ještě o prodloužení splatnosti. Jde to až o 60 dní.

Bez poplatku pro první žadatele

Finská půjčka je navíc pro všechny první žadatele zdarma. Jak úvěr bez poplatku získat? Zvolte si 9 000 korun a splatnost dejte na 30 dní.