Nebankovní půjčka na super lyžařskou výbavu

nebankovni-pujckaMáte rádi lyžování, jenže vaše lyže už dosluhují? Chcete si pořídit nové, máte je vyhlídnuté a nyní jsou za dobrou cenu? Jenže si je koupit nemůžete, protože nemáte dost peněz? Získání potřebné částky vůbec není složité. Stačí jen vědět, kde si požádat o peníze z nebankovní půjčky ihned. V tomto článku najdete návod a současně i porovnání nebankovní půjčky s finančními produkty od banky. Rozdíly jsou markantní.

Nebankovní půjčka má více výhod pro všechny

Nebankovní půjčka a produkty od banky, jako jsou kreditní karta, půjčka a kontokorent se výrazně liší v mnoha ohledech. Nejzásadnější je asi způsob vyřízení. U banky je to zdlouhavější, protože banka žadatele prověřuje, takže proces vyřízení se může protáhnout i na několik dní. Problém je hlavně v tom, že banka chce znát příjem klienta. Pokud je nízký, peníze mu nepůjčí. Banka také nepůjčí lidem bez práce, těm, kdo mají více půjček jinde a už vůbec ne lidem, jejichž jmého figuruje v registru dlužníků. Nebankovní společnost je na tom jinak. Ta těmto všem lidem bez problémů půjčí.

Nebankovní půjčka a její možnosti

Nebankovní půjčka má další 2 velké konkurenční výhody:

  • žadatel si může volit dobu splatnosti,
  • žadatel si sám volí sumu, kterou si chce půjčit.

Udělá to navíc velmi jednoduše pomocí konfigurátoru, který se nachází přímo na stránkách nebankovní společnosti. Maximální suma je 10 000 korun, maximální řádná doba splatnosti je 45 dní. Jde ji prodloužit o dalších 60 dní za poplatek.

Má různé názvy

Nebankovní půjčka je známá také pod názvy:

  • Finská půjčka,
  • Půjčka pro nezaměstnané,
  • Půjčka bez registru a poplatku,
  • Půjčka ihned a další.