Nebankovní půjčka vám dá peníze na zahradní výbavu

Konečně je tu jaro a s ním ožije i vaše zahrada. Při kontrole nářadí jste s hrůzou zjistili, že už je nepoužitelné? Potřebujete rychle koupit nové, ale s výdajem jste nepočítali, takže nemáte dost peněz? Nechce se vám ale čekat na výplatu? Pokud si půjčíte z nebankovní půjčky ihned získáte až 10 000 korun. Existuje i možnost, jak si půjčit zcela zdarma. Jak to udělat?

Nebankovní půjčka a její určení

Nebankovní půjčka v České republice úspěšně funguje již od roku 2005. Lidé si zpočátku půjčovali hlavně v době před výplatou, dnes už si běžně půjčují i na nákupy kdykoliv potřebují. Nebankovní půjčka je totiž dostupná okamžitě a bez průtahů, takže se hodí zejména na nákup zboží v akci. Je určena pro všechny, kdo potřebují peníze. Nebankovní společnost žadatele neprověřuje jako banka. Stačí jí, když:

  • je žadatel ve věku 21 až 85 let,
  • žadatel má české státní státní občanství,
  • nedluží společnost v rámci jiné půjčky.

Nebankovní půjčka má férovou nabídku

Nebankovní půjčka ihned nabízí částku v rozmezí 500 až 10 000 korun. Sumu si každý volí sám podle potřeby, možné jsou sumy v řádech stokorun, tedy například 3600, 2800 apod. Každý si také volí dobu splatnosti, ta se pohybuje od 7 do 45 dní. Za poplatek je možné si koupit „dny navíc“. Prodloužení je možné od 7 do 30 dní, splatnost se dá prodloužit dvakrát za sebou.

Zdarma je pro nové

Nebankovní půjčka je zdarma pro ty, kdo si ji berou poprvé. Pokud si nastaví sumu na 9000 korun a splatnost na 30 dní, nic navíc nezaplatí. Nebankovní společnost tím chce lidem ukázat, že se nebankovní půjčky nemusí bát.