Nebankovní půjčky ihned

Někdy se v měsíci sejde několik nečekaných výdajů najednou, takže se i vy můžete lehce dostat do finanční tísně. Několik dní před výplatou vám budou chybět peníze na základní nákup potravin, nebudete mít dost, abyste zaplatili účet za telefon, za energie. Bylo by hloupé jít do banky a půjčovat si několik desítek tisíc korun. „Uvázali“ byste se splácet půjčku třeba i několik let a navíc byste museli platit dost vysoké úroky. Je lepším řešením, když si půjčíte u nebankovní společnosti.

Nebankovní půjčky ihned mají mnoho atraktivních výhod

Nebankovní společnost totiž poskytuje výhodné nebankovní půjčky ihned. Jedná se o úvěr, pro který je typická kratší doba splatnosti. Nemusíte se toho bát, protože z nebankovní půjčky ihned získáte maximálně 10 000 korun. Není to žádná závratně vysoká částka, kterou byste měli problém vrátit. Než si ale peníze půjčíte, zachovejte se zodpovědně. Musíte si spočítat, jestli bude ve vašich silách peníze v termínu vrátit.

Možnost prodloužení splatnosti u nebankovní půjčky ihned

Jestliže byste náhodou měli se splacením půjčky problém, nemusíte se hned strachovat, že na vás společnost pošle exekutora. Společnost se snaží o to, aby byly nebankovní půjčky ihned vstřícné. Proto každému klientovi nabízí možnost prodloužení termínu splatnosti. Žádost o doložení data splatnosti se podává:

  • Online na webu společnosti
  • Přes SMS zprávu

Jak přesně prodloužení termínu splatnosti funguje?

O odklad je možné požádat dvakrát. V rámci jedné žádosti o 7 až 30 dní. Maximální možné prodloužení lze tedy udělat až o 60 dní. Když si ve standardní žádosti nastavíte termín na 45 dní, bude celková splatnost půjčky 105 dní. To už je dost dlouhá na to, abyste vrátili i maximální částku.