Nebankovní půjčky nabízí dost peněz na novou zahradní sekačku

Když máte zahradu, musíte na ní pravidelně sekat trávník, jinak by vám zarostla. Nyní před sezónou je nejvhodnější doba na nákup sekačky, protože mnoho obchodů nabízí výrazné slevy. Chtěli byste koupit, jenže vám chybí peníze? Nákup rozhodně nemusíte odkládat, protože vám pomohou nebankovní půjčky. Jak je využít a jak si půjčku nastavit, abyste nemuseli platit žádný poplatek?

Proč jsou nebankovní půjčky výhodné?

Jedná se o o úvěr, který je dostupný většině lidí. Jejich největší předností je, že mají stanoveny jen 3 podmínky. Půjčka ihned od nebankovní společnosti je dostupná každému, kdo:

  1. je starší 21 a mladší 85 let,
  2. je občanem České republiky,
  3. nemá u společnosti jiný nesplacený dluh.

Když žádáte o kreditní kartu, kontokorent nebo klasickou půjčku od banky, máte to mnohem složitější. Banka si vás bude prověřovat. Vyhráno nemáte, ani když z některý z bankovních produktů získáte. Většina z nich není moc výhodná kvůli vysoké úrokové sazbě. U kreditní karty je úroková sazba dokonce až 22 %! Dejte si na to velký pozor.

Nebankovní půjčky jsou nastavitelné

Výhodou nebankovní půjčky je, že si ji sami nastavíte podle toho, abyste byli schopni peníze včas vrátit. Je možné si půjčit částku od 500 do 10 000 korun. Doba splatnosti se pohybuje od 7 do 45 dní. Je také možné si ji prodloužit. Žádost o prodloužení se vyřizuje online a platí se za ni poplatek. Prodloužení je možné od 7 do 30 dní, lze ho uskutečnit dvakrát.

Jak získat peníze zdarma?

Nebankovní finská půjčka je zdarma pro ty, kdo si o ni žádají poprvé. Když si nastaví dobu splatnosti na 30 dní, půjčí si 9000 korun a peníze včas vrátí.