Půjčka do výplaty na nová okna

Každou zimu trpíte chladem, protože vaše okna už netěsní? Fouká vám do bytu? Tím zbytečně přicházíte o peníze – topíte víc, než byste museli. Investujte proto do nových oken, vyplatí se to. Letní období je pro tento krok nejlepší. Nemáte ale na nová okna dost peněz? To nevadí, pomůže vám půjčka do výplaty.

Půjčka do výplaty a její popis

Tato nebankovní půjčka je krátkodobá, takže ji splatíte hned, jakmile vám přijde mzda. Ale jestli to nebude možné, nevadí, můžete si totiž požádat o prodloužení doby splatnosti, a to dokonce dvakrát. Nemusíte absolvovat žádnou osobní schůzku, všechno si vyřídíte v pohodlí domova. Také není potřeba dokládat potvrzení o příjmu nebo shánět ručitele či zástavu.

Pro koho je půjčka do výplaty určena?

  • zaměstnance
  • nezaměstnané
  • studenty
  • seniory
  • podnikatele
  • ženy na mateřské dovolené

Jak si o půjčku požádat?

Podání žádosti o poskytnutí půjčky před výplatou je jednoduché. Na webových stránkách poskytovatele naleznete formulář, jehož vyplnění vám zabere maximálně dvě minuty. Je totiž nutné zadat jen základní údaje. Nebo můžete odeslat speciální SMS – ale nebojte se, že by vás vyšla draho, jak se u některých SMS služeb stává, její cena bude stejná jako v případě klasické textovky. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, do pár minut budete informováni, zda vám půjčka byla schválena. Pokud dojde ke schválení, můžete mít peníze do deseti minut na svém účtu. Je ale možné je získat i v hotovosti.

Dlouhodobá půjčka

Pomoci vám může také dlouhodobá půjčka, díky níž získáte víc peněz na delší čas. Hodí se hlavně v případě, že chcete zrenovovat celý byt.