Půjčka ihned se hodí při rekonstrukci bytu

Vrhli jste se před Vánoci na rekonstrukci bytu a rádi byste opravy stihli dokončit do konce roku? Čeká vás ještě položení nové podlahy, výběr obkladů do koupelny a výmalba bytu? Pokud si pozvete k ruce šikovné pomocníky, můžete všechnu práci pohodlně dodělat v naplánovaném termínu. Že ale nemáte na účtu dostatek peněz na úhradu všech plateb? Pak se vám jistě bude hodit půjčka ihned, o kterou si můžete požádat klidně už dnes.

Co jsou půjčky ihned?

Nebankovní půjčky ihned jsou krátkodobé půjčky poskytované finskou finanční skupinou. Hodí se ve chvílích, kdy vám chybí na účtu pár tisíc nebo když potřebujete na nečekané výdaje. Na rozdíl od bankovních půjček vás nezatíží na dlouho a vyhnete se s nimi také vysokým poplatkům a úrokům. Navíc je můžete čerpat opakovaně a jsou vhodé pro všechny české občany ve věku od 21 do 85 let.

Jak půjčka ihned funguje?

Velkou výhodou nebankovních společností je, že vám poskytnou peníze, kdykoliv si o ně řeknete. Vzhledem k tomu, že jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, můžete je sjednat třeba v noci nebo o víkendu. Také kvůli nim nemusíte chodi na žádnou pobočku a absolvovat nepříjemný pohovor s pracovníky. Žádost vyřídíte jednoduše z pohodlí domova pomocí online formuláře nebo zasláním speciální sms zprávy. Její cena je stejná jako u standardní zprávy. Chvíli poté, co formulář odešlete ke zpracování, se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena a peníze můžete mít na účtu ještě tentýž den.

Co je ještě dobré vědět?

  • k žádosti nemusíte dokládat žádná potvrzení ani doklady
  • půjčka ihned vám dá až 10 000 Kč na 45 dnů
  • pokud nestačíte peníze vrátit včas, můžete si prodloužit dobu splatnosti až o 60 dnů
  • žádost mohou podat i zadlužení nebo nezaměstnaní lidé