Půjčka ihned

Každý člověk se velmi rychle může dostat do finančních potíží. Stačí například, když srazíte autem zvíře, nemáte pojistku a musíte zaplatit za opravu. Stát se také může, že vám přestane fungovat pračka a vy musíte rychle koupit novou. Vrásky na čele vám udělá i vysoký nedoplatek za spotřebu elektrické energie, potřeba zaplatit vyšší účet za telefon apod. V takových situacích se jako rychlá pomoc pro každého nabízí půjčka ihned. Přečtěte si více o tom, jak půjčka funguje.

Půjčka ihned pomáhá během několika minut

Půjčka ihned je nebankovní úvěr. Byla vytvořena právě pro výše popsané situace a pravda je, že ji lidé využívají stále častěji. Velký počet lidí totiž má nižší příjmy a vychází s penězi jen tak tak. Výhodou této půjčky je, že se vyřizuje online a trvá to jen několik minut. Budete k tomu potřebovat jen občanský průkaz. Do žádosti musíte vyplnit jeho číslo a je také potřeba udělat scan obou jeho stran. Proč? Nebankovní společnost si díky tomu rychle ověří, zda jsou vámi zadané údaje platné a půjčku vám tak bude moci poskytnout bleskovou rychlostí. Děje se tak několik minut od chvíle, kdy žádost o půjčku odešlete.

Půjčka ihned a možnosti nastavení

Půjčka ihned má několik nastavitelných položek. V první řadě si každý volí, kolik si půjčí. Může to být 500 až 10 000 korun. Dále si žadatel podle svých potřeb nastavuje dobu splatnosti. Ta se pohybuje od 7 do 45 dní. Kdykoliv během doby splatnosti a maximálně do 6 dní po jejím konci je možné si požádat o její prodloužení v délce od 7 do 30 dní.

Kdo může výhodou půjčku získat?

Půjčka ihned je tu pro:

  • Nezaměstnané,
  • OSVČ,
  • Matky na mateřské,
  • Důchodce aj.