Půjčka nebankovní zalepí ránu na vašem rozpočtu

Pustili jste se do nákupu vánočních dárků tak zprudka, že jste zapomněli na běžné výdaje za domácnost? Máte teď skříň plnou hezkých balíčků pod stromeček, ale vaše peněženka je prázdná a na účtu už vám taky moc nezůstalo? Potřebujete přečkat ještě pár dnů, než vám přijde další výplata? Pak máte několik možností, jak situaci řešit. Můžete oslovit s žádostí o pomoc rodinu nebo přátele, můžete také využít kontokorent u své banky. Nejlepším řešením ale bude půjčka nebankovní.

Proč právě půjčka nebankovní?

Finská půjčka je nejlepším pomocníkem v situaci, kdy potřebujete sehnat relativně nízký obnos peněz na krátkou dobu. Poskytuje peníze téměř všem a bez zbytečných průtahů, takže ji můžete mít ještě tentýž den, kdy si o ni požádáte. Navíc má spoustu výhod. Ty hlavní jsou tyto:

  • vyřídíte ji z pohodlí vašeho domova
  • je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • můžete ji sjednat i opakovaně
  • její vyřízení vám zabere jen pár minut
  • vyhnete se s ní poplatkům a registraci
  • můžete si zvolit její výši i dobu splatnosti

Kdo si o ně může říct?

Půjčky bez registru a poplatku jsou určeny všem českým občanům ve věku 21 až 85 let. Díky tomu, že k jejich sjednání nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmu, výpis z rejstříku trestů, nahlédnutí do registru dlužníků, ručitele ani zástavu, mohou si o ně požádat také studenti, ženy na mateřské, nezaměstnaní, zadlužení nebo senioři. Zkrátka všichni, kteří by u běžných bankovních půjček neobstáli.

Pár minut a půjčka nebankovní je doma

Vyřízení finanční pomoci zvládne úplně každý. Je to totiž velmi jednoduché. Na stránce společnosti je nutné vyplnit online formulář, do kterého uvedete pouze základní údaje o sobě a půjčce. Získat můžete až 10 000 Kč na 45 dnů. Jakmile žádost vyplníte, odešlete ji ke zpracování. Do pár minut zjistíte, zda na peníze dosahujete a pokud ano, uvidíte je na svém účtu ještě tentýž den.