Půjčky bez registru a poplatku

Víte, že v České republice funguje registr dlužníků? Sdílejí ho mezi sebou banky, poskytovatelé plynu, elektřiny, telefonní operátoři a další subjekty. Jeho účelem je, aby si společnosti vyměnily informace o nespolehlivých klientech. Tedy o těch, kteří jim dluží, stává se jim, že posílají splátky s prodlením apod. Je-li vaše jméno v registru, máte dost velký problém ve chvíli, když si chcete půjčit peníze. Banka vám dá vale! Jako řešení, které je výhodné, se v takové chvíli nabízí půjčky bez registru a poplatku.

V čem jsou půjčky bez registru a poplatku výhodnější než ty z banky?

Banka na své půjčky uvaluje úrokovou sazbu. Nebankovní společnost váže půjčky bez registru a poplatku pouze mírným poplatkem. Je výhodou, že jeho výši znáte ještě předtím, než přistoupíte k vyplnění žádosti. Výše poplatku se u půjčky bez registru a poplatku řídí dle platného ceníku a mění se v závislosti na tom, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Například při půjčce 500 korun s dobou splatnosti na 7 dní činí poplatek pouze 50 korun.

Půjčky bez registru a poplatku je snadné získat

Pokud budete žádat o půjčku v bance, připravte se na zdlouhavé papírování. Banka bude chtít znát váš příjem, prověří si trestní rejstřík apod. Nebankovní společnost nikoliv. Ta půjčí každému, kdo:

  1. Je ve věku 21 až 85 let,
  2. Je občanem České republiky,
  3. Nemá u společnosti jinou aktivní půjčku.

Půjčku získáte tak, že na webových stránkách společnosti vyplníte krátký online formulář. Připravte si ještě scan obou stran občanského průkazu, který musíte k žádosti nahrát.

Pro koho je nebankovní půjčka vhodná?

Půjčky bez registru a poplatku jsou vhodné de facto pro každého. Často si půjčují matky na mateřské, lidé s nízkými příjmy, studenti, senioři i podnikatelé.