Rychlá půjčka pro dlužníky jako pomoc, když ráno vstanete do zimy

Topná sezóna už začala. Přes léto se netopilo, takže i váš kotel nemusel přežít v dobré kondici. Chtěli jste si poprvé zatopit, ale kotel nereaguje? Volali jste opraváře, ale ten zjistil, že je kotel rozbitý a jeho oprava by vyšla na stejné peníze jako nákup nového? Dostali jste se kvůli tomu do velkého problému, protože peníze nemáte? Čtěte dále a uvidíte, jak snadno si můžete půjčit.

Rychlá půjčka pro dlužníky a půjčování od banky – v čem se liší?

Nejdříve se podíváme na hlavní rozdíly mezi půjčováním peněz od nebankovní společnosti a od banky. Nejvíce se liší vstřícností. Banky jsou hodně přísné. Ke každému žadateli o půjčku, kreditní kartu i kontokorent přistupují s mírnou nedůvěrou. Banky chtějí půjčovat jen těm kdo mohou dokázat vyšší příjmy. Někdy požadují i potvrzení o výši výdělku od zaměstnavatele. Pátrají také po tom, jakou má žadatel finanční minulost. Pokud se jeho jméno dostalo na seznam dlužníků, zavřou před ním dveře. Banky také nerady půjčují lidem bez práce. Problém pro ně je i to, když má žadatel již více půjček. Nebankovní společnosti tak přísné nejsou. Je jim úplně jedno, jestli má žadatel dluhy, či bere nižší výplatu. Půjčí každému, kdo:

  • Je ve věku 21 až 85 let.
  • Je občanem České republiky.
  • Nemá u společnosti jinou půjčku.

Rychlá půjčka pro dlužníky – kolik nabízí?

Jedná se o úvěr v hodnotě od 500 do 10 000 korun. Částku si volí každý podle potřeb. Volitelná je i splatnost v rozmezí od 7 do 45 dní. Případně je možné i prodloužení o dalších 60 dní.

Jaké jsou jiné varianty?

Rychlá půjčka pro dlužníky má stejně výhodné „kolegyně“. Je to například půjčka před výplatou každému a půjčka online do 10 min.