Sms půjčka ihned úplně každému zaplatí zimní gumy

Již čtvrtý rok v České republice platí povinnost mít v období od 1. listopadu do 31. března na automobilu či jiném motorovém vozidle zimní gumy. 1. listopad se velmi rychle blíží, takže je třeba jednat. Jestliže zimní obutí pro vaše auto nemáte, co nejdříve si ho kupte. Stát vás to bude několik tisíc korun. Jak velký výdaj rychle vyřešit?

Pokud nemáte finanční rezervu, pomůže Sms půjčka ihned úplně každému

Jedná se o půjčku, kterou si rychle vyřídíte online na webu nebankovní společnosti. V mnohém je výhodnější než půjčka od banky, kreditní karta či kontokorent. Proč? Zásadní rozdíl je v tom, kolik peněz za půjčení zaplatíte. U bankonvích produktů musíte vždy počítat s úrokovou sazbou, která je dost vysoká. Například u kreditních karet přesahuje 22 %, u kontokorentu se drží okolo 15 %. Sms půjčka ihned úplně každému úrokovou sazbu nemá. Váže se k ní jen mírný poplatek. Jeho výši navíc znáte předem, zobrazí vám ho kalkulátor hned poté, co si nastvíte sumu a dobu splatnosti.

Sms půjčka ihned úplně každému a možná nastavení

  1. Každý žadatel si nastavuje sumu od 500 do 10 000 korun.
  2. Volí si také dobu splatnosti od 7 do 45 dní.
  3. Může si splatnost prodloužit o dalších 60 dní.
  4. Volí si, jestli mu mají být peníze poslány na účet, nebo poštou.
  5. Určuje si, kdy mu má společnost zavolat.
  6. Zvolí si také, v jaké formě mu mají být doručeny fakturační údaje (SMS zpráva, e-mail, pošta).

Jaké další výhody nebankovní půjčka má?

Řadí se mezi půjčky bez registru a poplatků. Je to zároveň belskově rychlá půjčka ihned, peníze se na účtu mohou objevit třeba i do několika minut. Není účelová a je dostupná 24 hodin denně.