Z nebankovní půjčky ihned na účet snadno získáte peníze na zahradní domeček

Pokud bydlíte v rodinném domě a máte malé děti, určitě jste od nich už několikrát slyšeli, že by si přály svůj vlastní zahradní domeček. Chlapeček samozřžejmě na stromě, holčička zase růžový s kuchyňkou. Vašemu dítěti splníte sen za několik set nebo tisíc korun. Prodávají se kvalitní domy ze dřeva i z plastu, stačí si jen vybrat. Smutníte, protože vám peníze chybí? Jako řešení se nabízí půjčení potřebné částky z nebankovní půjčky ihned na účet. Jak to funguje?

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou vyřízeny velice rychle

Když si chcete půjčit od banky, může to trvat i několik dní. Je to proto, že banka jedná opatrně a každého žadatele o půjčku si důkladně prověřuje. Chce mít jistotu, že má žadatel vysokou bonitu (schopnost splácet). Banka například prověřuje, zda:

  • je jméno žadatele uvedeno v registru dlužníků,
  • byl žadatel v minulosti trestně stíhán,
  • má žadatel půjčky i jinde a v jaké výši,
  • byl někdy v minulosti trestně stíhán.

Protože nebankovní půjčky ihned na účet mají za cíl půjčit většině lidí, nebankovní společnost takové prověřování nedělá. Díky tomu  garantuje, že žádost schválí do několika minut.

Nebankovní půjčky ihned na účet a nastavení

Každý žadatel si nastavuje tyto položky:

  1. suma od 500 do 10 000 korun,
  2. splatnost od 7 do 45 dní,
  3. případně i prodloužení doby splatnosti od 7 do 30 dní.

Stejné podmínky mají půjčky bez registru a poplatku a půjčky ihned.

Je třeba dobře počítat

Pro nebankovní půjčky je typická kratší doba splatnosti. Než si o půjčku požádáte, dobře si spočítejte, jestli ji budete schopni v termínu vrátit, protože jinak hrozí sankce.