Z nebankovní půjčky koupíte zimní výbavu do auta

nebankovni-pujckySněhu je konečně všude plno, takže určitě i vy hledáte termín, kdy vyrazíte na hory. Abyste dojeli bezpečně, mělo by být vaše auto řádně vybaveno. Kde na kvalitní výbavu sehnat peníze? Odpovědi najdete na následujících několika řádcích.

Nebankovní půjčky a výhody

Nebankovní půjčky jsou produktem nebankovní společnosti a v mnoha ohledech se liší od produktů od banky. Největší rozdíl je v tom, pro koho jsou dostupné. Zatímco banka je hodně přísná a žadatele prověřuje, takže nepůjčí každému, nebankovní společnost jde na to zcela opačně. Stanovila takové podmínky, aby si výhody nebankovní půjčky mohl užít de facto každý. Mezi největší výhody patří, že:

  • k získání půjčky není třeba prokazovat příjem,
  • žadatel může mít záznam v rejstříku trestů,
  • může dokonce mít i záznam v registru dlužníků.

Nebankovní půjčky a nastavení

Další výhodou je, že si půjčku každý může nastavit tak, aby mu vyhovovala. Volí si totiž sumu a dobu splatnosti. Sumu si může volit od 500 do 10 000 korun, splatnost se nastavuje od 7 do 45 dní. Je také možné si za poplatek dobu splatnosti prodloužit o dalších až 60 dní. Žádost o prodloužení se podává online nebo přes SMS zprávu, je možné ji podat dvakrát, pokaždé je tedy možné prodloužení o 7 až 30 dní.

Nástrahy nemá!

Nebankovní půjčky mají různá jména, jsou to například Půjčky ihned, Půjčky bez registru a poplatku aj. Vždy se jedná o stejný princip půjčování. Pokud si dobře spočítáte, jestli stihnete peníze vrátit, žádné problémy nehrozí. Vždycky díky půjčce získáte finanční rezervu, kterou můžete použít na cokoliv. Půjčku vyřídíte online za několik minut.